Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI’NDAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE VEFA ÖRNEĞİ

Odunpazarı’ndan Öğretmenler Günü’nde vefa örneği

23 Kasım 2020 Pazartesi

Odunpazarı Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde eğitim emekçilerinin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Eğitim sendikaları, dernekler ile İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin de aralarında bulunduğu birçok kurum ve kuruluşunu ziyaret eden Odunpazarı Belediyesi personelleri, eğitim emekçilerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak büyük bir vefa örneğine imza attı.

Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir’de bulunan eğitim emekçilerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Eskişehir’de yer alan eğitim sendikaları, dernekler, rehabilitasyon merkezleri, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Odunpazarı Belediyesi bünyesinde çalışan eğitim emekçilerini gezen Odunpazarı Belediyesi personelleri, eğitim emekçilerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Eğitim emekçilerinin gününü çiçeklerle kutlayan Odunpazarı Belediyesi personelleri, eğitim emekçilerine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt tarafından kaleme alınan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajını da iletti.

Eğitim emekçilerinin Öğretmenler Gününü kutlayan Başkan Kurt, “Onurlu meslekleriyle her zaman sevgiyle andığımız, saygın kişilikleriyle yüreklerimizde yaşattığımız siz değerli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü'nü içten duygularla kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Son olarak; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi; Öğretmenler! Cumhuriyet fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafazakârlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir” dedi.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.