Aqua Rugby Takımı’ndan Başkan Kurt’a ziyaret

"Eskişehir Aqua Rugby Kulübü Başkanı Sercan İlker Erten, antrenör Emin Erden ve Eskişehir Aqua Rugby Kadın ve Erkek Takımı sporcuları katıldı."

Aqua Rugby Takımı’ndan Başkan Kurt’a ziyaret
Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Eskişehir Aqua Rugby Kulübü Başkanı Sercan İlker Erten, antrenör Emin Erden ve Eskişehir Aqua Rugby Kadın ve Erkek Takımı sporcuları katıldı.

Büyük ve 18 yaş kategorilerinde 2017 sezonu Türkiye Şampiyonu olduklarını söyleyen Erten, Eskişehir Aqua Rugby Takımı’nın Türkiye Milli Takımı’na en çok sporcu veren takım olduğunu belirtti. Erten, Türkiye Milli Takımı’na 4 sporcu verdiklerini de sözlerine ekledi. Önümüzdeki günlerde Berivan Dilmaç Şampiyonası için Kahire’ye gideceklerini kaydeden Erten, tüm Eskişehir halkının ve Odunpazarı Belediyesi başta olmak üzere tüm belediyelerin kendilerine destek vermesini istedi. 

Aqua Rugby Takımı’nın başarısından kıvanç duyduklarını belirten Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin her zaman spora ve sporcuya destek verdiğin vurguladı. Bu desteğin devam edeceğinin altını çizen Başkan Kurt, Aqua Rugby Takımı’na Kahire’de başarılar diledi. 

08.11.2017 14:21