Muhacir Dernekleri Federasyonu’ndan Başkan Kurt’a ziyaret

"Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri ve hemşehri dernekleri ile bir araya gelmeye devam ediyor."

Muhacir Dernekleri Federasyonu’ndan Başkan Kurt’a ziyaret
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, demokratik kitle örgütleri ve hemşehri dernekleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Kurt son olarak Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleştirilen ziyarete, Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu Başkanı Zihni Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 

Kitle örgütlerinin demokrasinin olmazsa olmazlarından biri olduğunu belirten Başkan Kurt, “Kitle örgütleri, vatandaşlarımızı temsil ediyor. Tıpkı sizin dernek ve federasyonunuz gibi. Sizler Balkan Türklerinin sesi, temsilcilerisiniz. Bu nedenle de demokrasi ve toplum yaşamı için önemlisiniz” dedi. Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak kitle örgütleri ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. 

Odunpazarı Belediyesi’nin her zaman Balkan Türklerinin yanında olduğunu belirten Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu Başkanı Zihni Çalışkan, Başkan Kurt’a kendilerine verdiği destek ve  Odunpazarı için hayata geçirdiği çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 


20.09.2017 13:23