İf Kare Eskişehir, Odunpazarı’nda!

"Odunpazarı Belediyesi kültür sanat çalışmalarına devam ediyor."

İf Kare Eskişehir, Odunpazarı’nda!
Odunpazarı Belediyesi kültür sanat çalışmalarına devam ediyor. 

Yıl içerinde birbirinden başarılı üç festivale imza atan, Odunpazarı Tiyatrosu ve Başka Sinema etkinliği ile tiyatro ve sinemaseverlere hizmet eden Odunpazarı Belediyesi,  “İf Kare Eskişehir”ile kültür sanat çalışmalarına devam ediyor. 

Odunpazarı Belediyesi İstanbul’da gelenek haline gelen İf İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’ni Eskişehir’de taşıdı. İf İstanbul Bağımsız Filmler Festivali kapsamında “İf Kare Eskişehir” etkinliğini düzenleyen Odunpazarı Belediyesi, 24-25-26 Şubat 2017 tarihlerinden birbirinden güzel film ve söyleşilerle sinem severlerin karşısında olacak.  

“İf Kare Eskişehir” 24 Şubat 2017 Cuma saat 18.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde başlayacak. TANNA adlı filmle başlayacak olan “İf Kare Eskişehir” 25 Şubat 2014 Cumartesi günü Dev, Camdan Kanatlar adlı filmler ile devam edecek. 25 Şubatta film gösterimlerini dışında bir de söyleşi gerçekleştirilecek. Söyleşiye “Dondurmam Gaymak” ve “ İftarlık Gazoz” Filmlerinin Yönetmeni Yüksel Aksu, Öteki Sinemanın Yayın Yönetmeni, Film Eleştirmeni ve Yazar Murat Tolga Şen ile Sözcü Gazetesi’nin Sinema Yazarı Burak Göral’ın katılacak. Türk Sineması’nın Geldiği Nokta’nın tartışılacağı söyleşi iki oturumda gerçekleşecek. 14.30-15.30 saatleri arasında Türk Sineması’nın Geldiği Nokta söyleşisinin ilk oturumu gerçekleşirken, ikinci oturum ise 17.45-18.45 saatleri arasında düzenlenecek.


“İf Kare Eskişehir” 26 Şubat Pazar Günü Bir Günde Hindistan ve Koca Dünya filmleri ile devam edecek. 26 Şubatta ayrıca İf İstanbul ile canlı bağlantı yapılacak. İf İstanbul ile yapılacak olan ilk canlı bağlantı 14.30’da başlayacak, 15.00’da sona erecek.  İkinci canlı bağlantı ise 17.45’de yapılacak ve 18.15 de sona erecek.    • İf Kare Eskişehir, Odunpazarı’nda!
  • İf Kare Eskişehir, Odunpazarı’nda!
  • İf Kare Eskişehir, Odunpazarı’nda!
20.02.2017 13:55