Halk Market’ten 60 yaş ve üstüne eve teslim hizmeti

Odunpazarı Belediyesi, Covid-19 (korona) virüse karşı çalışmalarına devam ediyor.

Halk Market’ten 60 yaş ve üstüne eve teslim hizmeti

Odunpazarı Belediyesi, Covid-19 (korona) virüse karşı çalışmalarına devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi tarafından yeni tip korona virüse yönelik tedbir çalışmaları kapsamında temizlik ve dezenfekte uygulamaları sürüyor. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşları ile okullar, camiler, huzurevleri ve sığınma evlerinde dezenfeksiyon çalışmaları yapan; vatandaşlara belediyeye gelmeden işlemlerini evden yapabileceklerine dair açıklamalarda bulunan; cadde ve sokakları dezenfeksiyon özelliği olan karışımlarla yıkayan Odunpazarı Belediyesi, 60 yaş ve üzeri ihtiyaç sahiplerine Halk Market aracılığıyla alışverişlerini evlerine götürüyor.

HALK MARKET’TEN 60 YAŞ VE ÜSTÜNE EVE TESLİM HİZMET

İhtiyaç sahibi dezavantajlı grupların her zaman yanında olan Odunpazarı Belediyesi, Türkiye’nin koranavirüs ile mücadele ettiği bu günlerde 60 yaş ve üzeri ihtiyaç sahiplerine verdiği hizmeti sürdürüyor. Halk Market tarafından yürütülen çalışmalarda, Halk Market çalışanları, risk grubunda oldukları için evlerinden çıkamayan ve Halk Market’ten faydalanan 60 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını evlerine götürüyor.  

İhtiyaç sahiplerinin Halk Market’ten faydalanabilmeleri için Halk Kart sahibi olmaları gerekiyor. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0222 240 48 43-33 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler.

25.03.2020 16:17