Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Kazım Kurt’u ziyaret etti

Balıkesir Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Kazım Kurt’u ziyaret etti

Balıkesir Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette iki başkan bir süre sohbet etti.

Buluşmada Başkan Kurt mevkidaşı Arslan ile belediye çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. 31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir başarı gösteren Başkan Kurt’ tebrik eden Arslan, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi. Eskişehir’i ve Odunpazarı’nı çok beğendiğini söyleyen Arslan, “Odunpazarı’ndan çok etkilendim. Galerileri,  Osmanlı Evleri ile tarih ile sanatın bir araya geldiği nadir bir kent. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’ta bu kent için çeşitli çalışmalar yapıyor. Festivaller, çalıştaylar düzenliyor, yeni galeriler açıyor. Kendisini tebrik ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Balıkesir Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’a nazik ziyareti için teşekkür eden Başkan Kurt, “Selman Hasan Arslan, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Edremit Belediye Başkanı seçildi. Kendisini tebrik ediyorum. Selman Başkan’nın çok başarılı olacağına inanıyorum. Odunpazarı Belediyesi olarak da her zaman Edremit Belediyesi’nin yanında olacağız” diye konuştu. 

29.08.2019 14:28