Kazım Kurt’tan muhtarlara tebrik ziyareti

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odupazarı Bölgesi’nde bulunan mahalle muhtarlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Kazım Kurt’tan muhtarlara tebrik ziyareti

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odupazarı Bölgesi’nde bulunan mahalle muhtarlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Daha önce çeşitli zamanlarda 75. Yıl, Gündoğdu, Emek, Erenköy, Arifiye ve Deliklitaş Mahalle Muhtarlarını ziyaret eden Başkan Kurt, son olarak İstiklal ve Kırmızıtoprak Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 31 Mart Yerel Seçimlerinde mahalle muhtarı seçilen İstiklal Mahalle Muhtarı Hüseyin Alparslan ve Kırmızıtoprak Mahalle Muhtarı İsmail Sakarya’yı ziyaret etti. Alparslan ve Sakarya’yı tebrik eden Başkan Kurt, her iki muhtara da çalışmalarında başarılar diledi. Muhtarların belediye ile vatandaşlar arasındaki iletişimi sağlayan köprü olduğunu söyleyen Başkan Kurt, “Vatandaşlar ile belediye arasında gerekli iletişimi muhtarlarımız sağlıyor, mahallelilerin sorunlarını ilk ağızdan dinleyip bize iletiyorlar. Bu nedenle de muhtarların yaptığı görev son derece kıymetli. Odunpazarı Belediyesi olarak muhtarların her zaman yanında olacağız, kapımız onlara her zaman açık” dedi. 

İstiklal Mahalle Muhtarı Hüseyin Alparslan ve Kırmızıtoprak Mahalle Muhtarı İsmail Sakarya,Başkan Kurt’a nazik ziyareti için teşekkür etti. Muhtarlar, Odunpazarı Belediyesi ile birlikte mahallelerde başarılı işler yapacaklarını söyledi. 

29.08.2019 14:25