Zumba dersi Odunpazarı’nda

"Odunpazarı Belediyesi Büyükdere Gençlik Merkezi bünyesinde verilen kurslar devam ediyor. Verilen eğitimler içerisinde dikkat çekenlerden biri de Zumba dersi."

Zumba dersi Odunpazarı’nda
Odunpazarı Belediyesi Büyükdere Gençlik Merkezi bünyesinde verilen kurslar devam ediyor. Verilen eğitimler içerisinde dikkat çekenlerden biri de Zumba dersi.

Sağlıklı yaşamak ve forma girmek isteyen gençler, Latin dansı Zumba ile aynı zamanda eğlenme fırsatı buluyor. Sporla müziğin birleşmesiyle sporu eğlenceli hale getiren Zumba dersleri, gençler için eğlenceli bir etkinlik haline geliyor.

Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından Büyükdere Halk Merkezi Spor Salonunda verilen derslere katılan 40 kişilik grup spor yapmanın eğlenceli halini yaşıyor. Gençlerin spor yapmalarını, sosyalleşmelerini ve günlük yaşamlarına hareket katmalarını amaçladıklarını belirten belediye yetkilileri, gençlerin sağlıklı bir yaşam geçirmeleri, ruhsal ve psikolojik açıdan kendilerini rahat hissetmeleri için bu ve benzeri kursların verilmeye devam edileceğini kaydetti.

21.12.2016 14:24