Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT’TAN SAĞLIK EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Başkan Kurt’tan sağlık emekçilerine teşekkür ziyareti

1 Aralık 2020 Salı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, koronavirüs salgını sürecinde gösterdikleri fedakârlık nedeniyle sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, koronavirüs salgını sürecinde gösterdikleri fedakârlık nedeniyle sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, "Salgının temel aktörleri sizlersiniz. Büyük bir fedakarlık örneği gösteriyorsunuz. Her şey için teşekkür ederiz" dedi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Memur Sendikaları Konfederasyonu’na (Memur Sen) bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık Sen) Eskişehir Şubesi’ni ziyaret etti.  Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak her zaman sağlık emekçilerinin yanında olacaklarını söyledi.

Ziyaret sırasında Başkan Kurt ile Köksal bir süre sohbet etti. Ziyaretin ana gündemi ise COVİD-19 (koronavirüs) salgını ve bu salgına karşı yürütülen çalışmalar oldu. Sağlık emekçilerinin salgın sürecinde insanüstü bir çaba gösterdiğini belirten Başkan Kurt, bu özverili çalışmaları nedeni ile sağlık emekçilerine teşekkür etti. Sağlık emekçilerinin yaşadıkları zorlukların bilincinde olduklarını kaydeden Başkan Kurt, “Salgının temel aktörleri sizlersiniz. Büyük bir fedakarlık örneği gösteriyorsunuz. Her şey için teşekkür ederiz" dedi.

Başkan Kurt’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, Başkan Kurt’un ziyaretinin kendileri için çok anlamlı olduğunu belirtti. Köksal, desteği ve ziyareti için Başkan Kurt’a teşekkür etti.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.