Odunpazarı Belediyesi’nin çocuklar için gerçekleştirdiği düzenli çalışmalarından biri de Çocuk Tiyatrosu oldu. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, çocuklar için bir birinden eğitici, öğretici ve eğlenceli çocuk oyunları oynadı. COVİD-19 (Koronavirüs) salgını nedeniyle oyunlarına ara veren Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, salgın sona erdiğinde yeni çocuk oyunları ile minik izleyicileriyle buluşmaya devam edecek.