Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI BELEDİYESİ ATLETİZM TAKIMI BAŞARILARINA BAŞARI EKLEMEYE DEVAM EDİYOR

Odunpazarı Belediyesi Atletizm Takımı başarılarına başarı eklemeye devam ediyor

4 Şubat 2021 Perşembe

Odunpazarı Belediyesi Atletizm Takımında yetişen 7 atlet, ENKA Spor Kulübüne transfer oldu. Başarıları atletler, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret, kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. Başkan Kurt genç atletlerin başarılarından büyük bir kıvanç duyduğunu söyledi. 

Adeta bir atletizm fabrikası gibi çalışan Odunpazarı Belediyesi Atletizm Takımı, alt yapıdan sporcular yetiştirerek Türkiye ve Eskişehir atletizmine katkıda bulunuyor. Son olarak Odunpazarı Belediyesi Atletizm Kulübünde yetişen 7 atlet, başarılı spor kulübü ENKA’ya transfer oldu. 

ENKA Spor Kulübü ile sözleşmelerini imzalayan başarılı atletler, soluğu Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanında aldı.  Odunpazarı Belediyesi Atletizm Takımı Antrenörü Serhat Kökten ile birlikte Başkan Kurt’u ziyaret eden başarılı atletler, kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. Yakın dönemde aldıkları kupaları da Başkan Kurt’a getiren atletler, “Bizden desteğinizi hiç esirgemediniz. Her zaman yanımızda oldunuz. Başarımızda sizin çok büyük katkınız var. Teşekkür ederiz” dedi. 

Genç atletlerin ziyaretinin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak sporu ve sporcuları desteklemeye devam edeceklerini belirtti. Özellikleri gençleri spora teşvik etmek için çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Kurt, “Sizin bu başarınız, arkadaşlarınıza örnek olacak. Biz, her zaman yanınızda olacağız. Başarılarınızdan büyük bir kıvanç duydum. Yolunuz açık, başarılarınız da daim olsun” diye konuştu. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.