Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT İLÇE BELEDİYELERİ ZİYARET ETTİ

Başkan Kurt ilçe belediyeleri ziyaret etti

29 Kasım 2020 Pazar

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Beylikova, Mihalıççık ve Alpu Belediyelerini ziyaret etti.Gerçekleştirdiği ziyaretlerde belediyeler arası dayanışmanın önemine dikkat çeken Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak her zaman Beylikova, Mihalıççık ve Alpu Belediyesinin yanında olacaklarını söyledi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ilçe belediyelere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Kurt’un ilk adresi Beylikova Belediyesi oldu. Burada Belediye Başkanı Özkan Alp ile bir araya gelen Başkan Kurt, geçtiğimiz haftalarda ablası Saâdet Kılıcı kaybeden Alp’e başsağlığı dileklerini iletti.

“ÖNEMLİ OLAN HEMŞEHRİLERİMİZE HAK ETTİKLERİ KALİTELİ HİZMETİ ULAŞTIRMAK”

Başkan Kurt, daha sonra Beylikova’dan Mihalıççık’a geçti. Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum’u makamında ziyaret eden Başkan Kurt, Çorum’a çalışmalarında başarılar diledi. Belediyeler arası dayanışmanın önemine dikkat çeken Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin tüm ilçe belediyelerin yanında olduğunu kaydetti. Başkan Kurt, “Önemli olan hemşehrilerimize hak ettikleri kaliteli hizmeti ulaştırmak. Bu nedenle de belediyeler arası iletişim ve dayanışma çok önemli. Biz, Odunpazarı Belediyesi olarak ilçe belediyeler ile dayanışma içinde olmaya hazırız” dedi.

“ALPU BELEDİYESİ İLE DAYANIŞMAMIZ İLÇE BELEDİYELERE ÖRNEK OLSUN”

Başkan Kurt’un son adresi Alpu Belediyesi oldu. Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller’in makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Kurt Güller’e başarılarının devamını diledi. Odunpazarı Belediyesi ve Alpu Belediyesi’nin birlikte örnek çalışmalara imza attığını ifade eden Başkan Kurt, “Bugün Beylikova ve Mihalıççık Belediyelerini de ziyaret ederek Belediye Başkanları ile bir araya geldik. Yaptığımız her ziyarette belediyeler arası dayanışmanın önemine dikkat çektim. Bu dayanışmanın en güzel örneklerini Alpu Belediyesi ile Odunpazarı Belediyesi kullanmaya başladı. Karşılığında da Alpu Belediyesi’ne kilit taş veriyoruz. Umarım bu dayanışmayı tüm belediyeler ile gerçekleştiririz. Alpu Belediyesi ile dayanışmamız ilçe belediyelere örnek olsun” dedi.

Başkan Kurt’un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum ve Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller, Başkan Kurt’a nazik ziyareti için teşekkür etti. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.