Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

TÜM BEL-SEN GENEL BAŞKANI ERDAL BOZKURT BAŞKAN KURT’U ZİYARET ETTİ

Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt Başkan Kurt’u ziyaret etti

1 Şubat 2023 Çarşamba

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, emek ve demokrasi güçlerinin başkan ve temsilcileri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Kurt, son olarak Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt ile buluştu.  

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na (KESK) bağlı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) Genel Başkanı Erdal Bozkurt, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen buluşmaya, Tüm Bel-Sen Eskişehir Şube Başkanı Şerif Özçimen ile şube yöneticileri de katıldı. 

Başkan Kurt ile Erdal Bozkurt bir süre güncel siyasetten ekonomik krize, 14 Mayıs’ta gerçekleşmesi beklenen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerine kadar birçok konuda sohbet etti. Sendika çalışmaları ve Tüm Bel-Sen’in Eskişehir’deki durumu hakkında Başkan Kurt’a bilgi veren Bozkurt, Başkan Kurt’un her zaman işçi ve emekçilerin yanında olduğunu söyledi. Bozkurt, işçi ve emekçilere verdikleri destek için Başkan Kurt’a teşekkür etti. 

Tüm Bel-Sen Genel Başkanı Erdal Bozkurt’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, sendikal örgütlenmenin önemine dikkat çekti. Odunpazarı Belediyesi’nde sendikasız işçi ve emekçi kalmadığına dikkat çeken Başkan Kurt, sosyal demokrat bir anlayışla yönetilen Odunpazarı Belediyesi’nin işçi ve emekçilerin yanında olmayı sürdüreceğini kaydetti.   
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.