![Şubat ayı meclis toplantılarının ilki gerçekleştirildi](/upload/pages/notchange/subat-ayi-meclis-toplantilarinin-ilki-gerceklestirildi-adc92fcc-e5a4-4c85-a949-8c80ec12b18f.jpg)
1 Şubat 2022 Salı
Odunpazarı Belediye Meclisi Şubat ayı olağan meclis toplantısı 3’üncü birleşim 1’inci oturumu Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt başkanlığında gerçekleştirildi. Odunpazarı Belediyesi Nikâh Salonu'nda gerçekleştirilen meclis toplantısında 4 adet gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddeleri ilgili komisyonlara gönderildi.
Odunpazarı Belediye Meclisi’nin bir sonraki toplantısının 03.02.2022 Perşembe günü saat 17:00’da yapılmasına karar verildi.