Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ŞEHRİN ATEŞİ GALERİSİ SEVAL YILMAZ YATIR’I KONUK EDECEK

Şehrin Ateşi Galerisi Seval Yılmaz Yatır’ı konuk edecek

14 Nisan 2024 Pazar

Odunpazarı Şehrin Ateşi Seramik Galerisi, seramiğin serüvenine Seval Yılmaz Yatır ile devam ediyor. Yatır, Şehrin Ateşi Seramik Galerisi’nin sanatçı odalarında atölye çalışmalarını yürütürken, galeriyi ziyarete gelen sanatseverler seramik eserlerin yapılış sürecine tanıklık edecek. 

Odunpazarı Belediyesi, Arasta Çarşısı içinde yer alan bir binayı, seramiğin serüvenini yansıtan Odunpazarı Şehrin Ateşi Seramik Galerisi’ne dönüştürdü. Kapılarını seramik sanatçılarına açan Odunpazarı Şehrin Ateşi Seramik Galerisi, Sanatçı Odasında seramik sanatçılarını ağırlayarak onların eserlerinin yapılış sürecine tanıklık ediyor. Odunpazarı Şehrin Ateşi Seramik Galerisi Sanatçı Odası, Seval Yılmaz Yatır’ı konuk edecek.  

16 Nisan Salı gününden itibaren Şehrin Ateşi Seramik Galerisi’nin sanatçı odalarında atölye çalışması yürütecek olan Seval Yılmaz Yatır, burada bir birinden eşsiz eserler üretecek. Galeriyi ziyaret eden sanatseverler ise Yatır’ın gerçekleştirdiği çalışmalar ile seramik eserlerin var oluş sürecine tanıklık edecek. Sanatçının çalışmalarını canlı olarak izleyecek olan sanatseverler, Yatır’ın seramik sanatı ve sanatçının eserleri ile ilgili merak ettikleri soruları sorma fırsatı da yakalayacak.

16 Mayıs Perşembe gününe kadar Şehrin Ateşi Seramik Galerisi’nin sanatçı odalarının konuğu olacak olan Seval Yılmaz Yatır, atölye çalışmaları sırasında yaptıkları eserlerden 2 tanesini Şehrin Ateşi Seramik Galerisi’ne hediye edecek.  Yatır’ın atölye çalışmasını izlemek isteyen seramik meraklıları, 16 Mayıs Perşembe gününe kadar 10.00-17.00 saatleri arasında Şehrin Ateşi Seramik Galerisi ziyaret edebilir.  
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.