Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN KURT’A ZİYARET

Şampiyonlardan Başkan Kurt’a ziyaret

28 Mart 2024 Perşembe

Türkiye Kadınlar Hentbol 2. Ligi play off maçlarını grup lideri olarak tamamlayan ve Ankara’da düzenlenen Final Four maçlarında 2. Lig kadınlar ikincisi olarak 1. Lige çıkan Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, ayağının tozu ile Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Aldıkları madalya ve 2’ncilik plaketini Başkan Kurt’a getiren Kadın Hentbol Takımı, destekleri için Başkan Kurt’a teşekkür etti. Kadın Hentbol Takımı’nı tebrik eden Başkan Kurt ise, başarılarının devamını diledi. 

Türkiye Kadınlar Hentbol 2. Ligi’nde mücadele eden, geçtiğimiz hafta Rize'de sahaya çıkan ve play off maçlarını grup lideri tamamlayarak 1. Lige çıkmayı garantileyen Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, Ankara’da düzenlenen Final Four maçlarında 2023-2024 Sezonunu 2. Lig kadınlar ikincisi olarak tamamlamıştı. 1. Lige yükselen Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, şehre döner dönmez ayağının tozuyla Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşen ziyarete, Kadın Hentbol Takımı oyuncuları, antrenörleri ile Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü’nün Başkanı Evren Olçay ve kulüp yöneticileri katıldı. 

BAŞARILI HENTBOLCULARDAN BAŞKAN KURT’A DESTEK TEŞEKKÜRÜ 
Kadın Hentbol Takımı oyuncuları müsabakalarda aldıkları madalya ve 2’ncilik plaketini Başkan Kurt’a takdim ederek, kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. Kadın Hentbol Takımı, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu sözlerine ekledi. 

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ
Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı’nın başarıları ile gurur duyduklarını belirten Başkan Kurt, Odunpazarı’nda spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceklerinin altını çizdi. Başkan Kurt, Kadın Hentbol Takımına başarılar diledi. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.