Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI SOKAK MÜZİSYENLERİNİ ARIYOR

Odunpazarı sokak müzisyenlerini arıyor

26 Eylül 2023 Salı

Odunpazarı Belediyesi, sokak müzisyenlerinin sanatlarını daha rahat ve kolayca icra etmesi için yeni dönem çalışmalarına başladı. Odunpazarı Belediyesi tarafından belirlenen yerlerde sanatlarını icra etmek isteyen müzisyenler 26 Eylül – 7 Ekim tarihleri arasında başvuru yapabilecek. 

Gerçekleştirdiği kültür ve sanat etkinlikleri ile öne çıkan Odunpazarı Belediyesi, sokak müzisyenlerinin sanatlarını daha rahat ve kolayca icra etmesi için yeni dönem çalışmalarına başladı. Odunpazarı Belediyesi tarafından belirlenen yerlerde sanatlarını icra etmek isteyen müzisyenler, 26 Eylül – 7 Ekim 2023 tarihleri arasında Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi (YKSM) ile Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi’ne başvurabilir. 

Yapılan başvurular sonrasında 9 – 10 – 11 Ekim tarihlerinde alanında uzman eğitmenlerden oluşturulan komisyon tarafından seçmeler gerçekleştirilecek. Seçmelerde başarılı olan müzisyenler geçerli izin belgeleri ile 16 Ekim tarihinden itibaren belirlenen alanlarda sanatlarını icra edebilecekler.  
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.