Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI’NIN 2021 YILI FAALİYET RAPORU OY ÇOKLUĞU İLE KABUL EDİLDİ

Odunpazarı’nın 2021 yılı Faaliyet Raporu oy çokluğu ile kabul edildi

6 Nisan 2022 Çarşamba

Odunpazarı Belediyesi 2022 yılı Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı 8'inci Birleşim 1'inci oturumu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt başkanlığında Odunpazarı Belediyesi Nikâh Salonu'nda gerçekleştirildi.

Meclis toplantısında 11 gündem maddesi görüşüldü. Meclis toplantısında görüşülen gündem maddelerinden 10’u oy birliği ile kabul edildi. Görüşülen gündem maddelerinden Odunpazarı Belediyesi’nin 2021 Faaliyet Raporu ön plana çıktı. Faaliyet Raporunun görüşülmesi sırasında Başkan Kazım Kurt, meclis başkanlığı görevini Nihat Çuhadar’a devretti. 

Meclis toplantısında konuşan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin 2021 Faaliyet Raporu ile ilgili düşüncelerini ifade eden meclis üyelerine teşekkür etti. Odunpazarı Belediyesi’nde çalışan tüm personeli 2021 yılında gösterdikleri çaba için tebrik eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nde her zaman şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışını benimsediklerinin altını çizdi. 

2021 Faaliyet Raporu ile ilgili gündem maddesi yapılan konuşmaların ardından oylandı. Odunpazarı Belediyesi 2021 Faaliyet Raporu oy çokluğu ile kabul edildi. Odunpazarı Belediyesi’nin bir sonraki meclis toplantısının 9 Mayıs Pazartesi günü saat 17:00’de Odunpazarı Belediyesi Nikâh Salonu’nda yapılmasına karar verildi. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.