Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI’NDAN YAZ EĞİTİM KURSLARI

Odunpazarı’ndan Yaz Eğitim Kursları

7 Haziran 2024 Cuma

Odunpazarı Belediyesi, Yaz Eğitim Kursları düzenliyor. Nefes ve duruş egzersizlerinden kişisel gelişime çok sayıda branşta atölyeler açacak. Yaz Eğitim Kurslarına kayıtlar 10 Haziran Pazartesi günü başlıyor. 

Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Yaz Eğitim Kursları düzenliyor. Diksiyon, Meditasyon ve Kişisel Gelişim branşlarında gerçekleşecek olan derslerde, Nefes Ve Duruş Egzersizleri, Çakra ve Meditasyon, Diksiyon ve Ses Egzersizleri, Türk Dili (Türkçe Vurgu ve Tonlamalar, Akıcı Estetik Konuşma Çalışmaları), Yüz Yogası ve Kişisel Gelişim Eğitimleri gibi konular işlenecek. 

10 Haziran Pazartesi günü başvuruları başlayacak olan Yaz Eğitim Kursları için son başvuru tarihi 13 Haziran Perşembe günü olacak. Dersler ise 24 Haziran Pazartesi günü başlayacak. 

Yaz Eğitim Kurslarına kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar,  Odunpazarı Belediyesi Gökmeydan Ek hizmet Binası’nın 4’üncü katında bulunan Spor İşleri Müdürlüğüne gidebilir. Telefonla bilgi almak isteyen vatandaşlar ise 0 222 240 08 85-120 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.