Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI’NDAN MUHTARLARA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Odunpazarı’ndan muhtarlara hayırlı olsun ziyareti

8 Mayıs 2024 Çarşamba

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Odunpazarı Bölgesi mahalle muhtarlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde muhtar seçilen Odunpazarı Bölgesi mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Kırsal Hizmetler Müdürü İlker Temel ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Muhtarlık Birimi Sorumlusu Emine Kırmızıgül’ün katıldığı ziyaretlerde, Temel ve Kırmızıgül muhtarlara Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un selamını iletti. Muhtarlara hayırlı olsun dileklerini ileten Temel ve Kırmızıgül, muhtarları tebrik ederek başarılar diledi. 

Vatandaşlar ile belediye arasında iletişimi muhtarların sağladığına dikkat çeken İlker Temel, muhtarların yaptıkları görevin son derece kıymetli olduğunu belirtti. Odunpazarı Belediyesi olarak muhtarların her zaman yanında olacaklarını ifade eden Temel, “Odunpazarı Belediyesi olarak muhtarların her zaman yanında olacağız, kapımız onlara her zaman açık. 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından muhtar seçilen tüm mahalle muhtarlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.  

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.