Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI’NDAN KOCA ÇINARLARA VEFA ZİYARETİ

Odunpazarı’ndan koca çınarlara vefa ziyareti

24 Ocak 2021 Pazar

Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle geçici bir süreliğine çalışmaları durdurulan Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimlerini evlerinde ziyaret etti. Koca çınarlarla sohbet ederek sağlık durumları ile ilgili bilgi alan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri, onlara Odunpazarı Belediyesi’nin 2021 yılı takvimini hediye etti.

Odunpazarı Belediyesi, bir vefa örneğine daha imza attı. Koronavirüs salgını nedeniyle 2020 yılı Mart ayından beri çalışmaları durdurulan Koca Çınar Yaşam Merkezi’nin müdavimlerini unutmayan Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, kapıdan da olsa koca çınarları ziyaret ederek yalnız olmadıklarını hatırlattı. Koca çınarlara Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un selamlarını ileten yetkililer, onlara Odunpazarı Belediyesi’nin 2021 yılı takvimlerinden hediye etti.

Ziyaret sırasında koca çınarlarla sohbet eden yetkililer, sağlık durumları ile ilgili bilgi aldı. Koca çınarlara pandemi döneminde neler yaptıklarını da soran yetkililer, koca çınarların sorunları ve taleplerini ise not alarak, ilgili birimlere yönlendirdi.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü yetkililerine ziyaretleri için teşekkür eden koca çınarlar, Koca Çınar Yaşam Merkezi ve arkadaşlarını çok özlediklerini belirtti. Kendilerini unutmayan Başkan Kurt’a teşekkür eden koca çınarlar, koronavirüs salgının bir an önce bitmesini ve Koca Çınar Yaşam Merkezi’ne kavuşmak istediklerini söyledi. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.