Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI’NDA TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTILARI BAŞLADI

Odunpazarı’nda Temmuz ayı meclis toplantıları başladı

3 Temmuz 2023 Pazartesi

Odunpazarı Belediyesi 2023 yılı Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı 13’üncğ birleşim 1’inci Oturumu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt başkanlığında Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Gerçekleştirilen meclis toplantısında 10 gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddelerinden 9’u oy birliği ile kabul edilerek ilgili komisyonlara gönderildi. Toplantıda görüşülen bir gündem maddesi de Odunpazarı Belediyesi ile Peru’nun Başkenti Lima’nın Pueblo Libre Belediyesi’nin kardeş belediye olması ve bu konularla ilgili iş ve işlemlerin yürütülmesinde Belediye Başkanı Kazım Kurt'a yetki verilmesi ile ilgili oldu. Söz konusu madde oy birliği ile kabul edilerek, Odunpazarı Belediyesi ile Pueblo Libre Belediyesi kardeş belediye oldu. 

Diğer taraftan Odunpazarı Belediyesi’nin CHP’li meclis üyelerinden bazıları, 2 Temmuz 1993’te Sivas’ta katledilen 33 aydın ve sanatçıyı anmak için meclis toplantısına, katliamı lanetleyen tişörtler giyerek katıldı. 

Odunpazarı Belediyesi’nin bir sonraki meclis toplantısının 07 Temmuz 2023 Cuma günü saat 17.00’de yapılmasına karar verildi.  

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.