Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI KIDEMLİ VATANDAŞLAR İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Odunpazarı kıdemli vatandaşlar için çalışmalarını sürdürüyor

7 Temmuz 2023 Cuma

Odunpazarı Belediyesi, kıdemli vatandaşların yaşam kalitesini arttırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi, kıdemli vatandaşlar için Seyyid Sultan Şücaaddin Veli Külliyesi ve Musaözü Tabiat Parkı’na gezi düzenledi.  

Odunpazarı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, kıdemi vatandaşlar ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi, Emek Mahallesi Zümrüt Park içinde yer alan Koca Çınar Yaşam Merkezi 1 ve Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi 2’de kıdemli vatandaşların sosyalleşmelerini sağlayarak yaşam kalitelerini arttırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Koca Çınar Yaşam Merkezleri, havaların ısınması ile çalışmalarına gezileri de ekledi. 

Gültepe Mahallesi Üniversite Evlerinde bulunan Koca Çınar Yaşam Merkezi, Seyitgazi Seyyid Sultan Şücaaddin Veli Külliyesi ve Musaözü Tabiat Parkı’na gezi düzenledi. Yürüyüşler yapan Koca Çınar Müdavimleri, piknik yapmayı da ihmal etmedi. Müzik dinleyen, oyunlar oynayan Koca Çınarlar, gün boyu gönüllerince eğlendi. 

Gezilerde eğlenceli dakikaları kayıt altına alan Koca Çınarlar, düzenlenen bu etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bu tür etkinliklerin devam etmesini isteyen Koca Çınarlar, kendileri için bu tür etkinlikleri düzenleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti.

 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.