Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI ÇEVRE ŞENLİĞİ YAPACAK

Odunpazarı Çevre Şenliği yapacak

7 Haziran 2024 Cuma

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, Dünya Çevre Günü ve Çevre Koruma Haftası’nda çevre sorunlarına dikkat çekmek ve çocukların bu sorunları öğrenmesi amacıyla Kanlıkavak Parkı’nda Çevre Şenliği düzenleyecek.  Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan Çevre Şenliği 10 Haziran Pazartesi günü 12.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacak. 

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, küresel ısınmanın yol açtığı ve dünyayı tehdit eden iklim değişikliğiyle mücadeleye katkı koymak için özel uygulamaları yaşama geçiriyor. Odunpazarı’na yeni yeşil alanların kazandırılması, çevrenin korunması, atıkların geri dönüştürülebilmesi için çalışmalar yürüten belediye, geri dönüşüm bilincinin kazanılması ve atıkların kaynağında ayrıştırılması için eğitimler ve özel etkinlikler de düzenliyor. 

Belediye, Dünya Çevre Günü ve Çevre Koruma Haftası’nda çocuklar için Çevre Şenliği düzenleyecek. Çocuklara çevre sevgisi ve sıfır atık bilinci aşılamak için düzenlenen şenliğe katılacak minikler, Festival Alanı’nda kendileri için oluşturulan alanlarda doyasıya eğlenecek. Konserler, defileler, dans gösterileri ve eğlenceli oyunların olacağı şenlikte, bardağını getirene kahve ikram edilecek. 

10 Haziran Pazartesi günü Kanlıkavak Parkı’nda düzenlenecek Çevre Şenliği 12.00’de başlayacak. Şenlik 17.00’de sona erecek. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.