Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI BELEDİYESİ, 19 MAYIS SPOR ŞENLİĞİ KAPSAMINDA GENÇ BASKETBOLCULARI BULUŞTURDU

Odunpazarı Belediyesi, 19 Mayıs Spor Şenliği Kapsamında Genç Basketbolcuları Buluşturdu

13 Mayıs 2024 Pazartesi

Odunpazarı Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşkuyla kutluyor. Bu kapsamda düzenlenen 19 Mayıs Spor Şenliği, gençlerin ve sporseverlerin büyük ilgisini çekti. Mehmet Terzi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikler arasında öne çıkan bir başka aktivite ise U11 basketbol turnuvasıydı.

8 farklı kulüpten yaklaşık 100 genç sporcunun katılımıyla düzenlenen turnuva, seyircilere heyecan dolu müsabakalar izleme fırsatı sundu. Eleme sistemiyle gerçekleşen turnuvada, müsabakalar resmi hakemler eşliğinde gerçekleştirildi.

Mücadelelerin sonunda zirveye çıkan ekipler arasında ise Eskişehir Basketbol Koleji (EBK) birinci sırayı alırken, ikincilik Elit Spor'un oldu. Turnuva boyunca sergiledikleri performansla dikkat çeken tüm sporculara katılım sertifikaları takdim edildi. Ayrıca dereceye giren kulüplere de kupa verildi.

19 Mayıs Spor Şenliği kapsamında düzenlenen basketbol turnuvası, gençlerin spor yapma ve yeteneklerini sergileme fırsatı bulduğu, dostluk ve rekabetin ön plana çıktığı keyifli bir etkinlik oldu. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.