Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI BELEDİYE TİYATROSU MAYIS AYINDA SEYİRCİSİ İLE BULUŞMAYA DEVAM EDECEK

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu Mayıs ayında seyircisi ile buluşmaya devam edecek

29 Nisan 2022 Cuma

‘Sanat Odunpazarı’nda sloganıyla çalışmalarına devam eden Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, Mayıs ayında 1 yetişkin 1 de çocuk oyunu ile tiyatro severlerle buluşmaya devam edecek. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde oyunlarını sergileyen Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 7 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de yetişkin oyunu ‘Aşk Kaşıntısı’ ile tiyatro severlerin karşısında olacak. Odunpazarı Belediye Tiyatrosu 12 Mayıs Perşembe günü saat 10.30’da çocuk oyunu Enos ve İo Farklılıklar Gezegeni ile minik seyircileri ile buluşacak. 

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, 14 Mayıs Cumartesi 20.30’da Aşk Kaşıntısı, 15 Mayıs Pazar 13.00, 20 ve 27 Mayıs Cuma günleri saat 10.30’da Enos ve İo Farklılıklar Gezegeni, 28 Mayıs Cumartesi 20.30’da ise Aşk Kaşıntısı ile seyircisi ile bir araya gelecek. Hafta içi oynanan çocuk oyunları kapalı gişe oynanırken, Odunpazarı Belediye Tiyatrosu 24 Mayıs Salı günü ise Mersin’e turneye giderek, Mersin’deki seyircileri ile buluşacak. 

Odunpazarı Belediye Tiyatrosunun oyunlarını izlemek isteyen tiyatro severler, biletlerini biletinial.com web adresinden ya da Hasan Polatkan Kültür Merkezi gişesinden temin edebilir.

 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.