Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI’NI KUTLAYACAK

Odunpazarı Avrupa Hareketlilik Haftası’nı kutlayacak

19 Eylül 2023 Salı

Avrupa Türkiye Delegasyonunun destekleriyle tüm dünyada 16-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen “Avrupa Hareketlilik Haftası” Odunpazarı Belediyesi tarafından kutlanacak. Bu yıl “Şehrini Keşfet” teması “Gelecek enerjini koru” sloganıyla kutlanan “Avrupa Hareketlilik Haftası” kapsamında Odunpazarı Belediyesi çeşitli etkinlikler düzenleyecek.

Avrupa Hareketlilik Haftası’nda, kentleri sürdürülebilir ulaşım tedbirleri almaya teşvik etmek ve sürdürülebilir hareketlilik biçimlerine dikkat çekmek üzere, her yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında dünyanın her yerinde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Odunpazarı Belediyesi de vatandaşların kişisel araçlar yerine alternatif ulaşım araçlarıyla seyahat etmesini teşvik etmek ve vatandaşları bilinçlendirmek için çeşitli etkinlikler düzenleyerek, sağlıklı yaşam için hareketliliğin önemine dikkat çekecek. 

Odunpazarı Belediyesi tarafından organize edilen Avrupa Hareketlik Haftası etkinlikleri 22 Eylül Cuma günü düzenlenecek bisiklet turu ile başlayacak. Uğur Mumcu Parkı’nda saat 18.00’de başlayacak bisiklet turu, Kanlıkavak Parkı’nda sona erecek. Avrupa Hareketlilik Haftası kutlamaları, bisiklet turunun ardından saat 19.30’da Kanlıkavak Parkı’nda yapılacak dans ve spor etkinliği ile devam edecek. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.