Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ODUNPAZARI A.Ş VERGİ REKORTMENİ OLDU

Odunpazarı A.Ş vergi rekortmeni oldu

14 Şubat 2021 Pazar

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanlığı, Eskişehir’in 2020 yılı Gelir ve Kurumlar Vergisi rekortmenlerini açıkladı. Odunpazarı Belediyesi’nin tek ortağı olduğu Odunpazarı İnşaat Sağlık Turizm ve Tanıtım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, Kurumlar ve Gelir Vergisi’nde 13’üncü sırada yer aldı. 

ETİ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. 108 milyon 927 bin 154 lira ile listede ilk sırada yer alırken, Odunpazarı İnşaat Sağlık Turizm ve Tanıtım Hizmetlerin Sa. ve Tic. A.Ş. 4 milyon 242 bin 656 lira ile 13’üncü sırada bulundu. İlk onda ise Sarp Havacılık Lojistik Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve GKN Eskişehir Otomotiv Ürünleri Üretim Satış A.Ş. gibi büyük şirketler var.

Bu kadar köklü ve büyük şirketin içinde vergi rekortmeni olarak yer almanın büyük bir gurur yaşattığını belirten Odunpazarı İnşaat Sağlık Turizm ve Tanıtım Hizmetlerin Sa. ve Tic. A.Ş. yetkilileri, tek ortaklarının Odunpazarı Belediyesi olduğuna dikkat çekti. 2014 yılından beri Odunpazarı Belediyesi ile Eskişehir’e hizmet verdiklerini kaydeden yetkililer, 2021 yılında da Odunpazarı Belediyesi ve Eskişehir için doğru ve yenilikçi girişimler için var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.