Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

NADİR KÜPELİ VE EOSB YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN KURT’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nadir Küpeli ve EOSB Yönetim Kurulu’ndan Başkan Kurt’a hayırlı olsun ziyareti

17 Nisan 2024 Çarşamba

EOSB Yönetim Kurulu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi’ne 3’üncü kez başkan seçilen Başkan Kurt’a hayırlı olsun dileklerini ileten EOSB  Yönetim Kurulu, yeni dönemde başarılar dilediler.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen buluşmaya EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, EOSB başkan vekili, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile bölge müdürü katıldı. 

Odunpazarı Belediyesi’ne 3’üncü kez başkan seçilen Başkan Kurt’u tebrik eden Küpeli, hayırlı olsun dileklerini iletti. Küpeli, yeni döneminde Başkan Kurt’a başarılar diledi. 

EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, EOSB başkan vekili, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile bölge müdürüne ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Kurt, katılımcı belediyecilik anlayışını yeni dönemde daha da geliştireceklerini vurguladı. Başkan Kurt, EOSB ile işbirliği içinde çalışmaya her zaman hazır olduklarını kaydetti. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.