Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

MUHTARLAR ODUNPAZARI’NIN BİRİMLERİNİ GEZDİ

Muhtarlar Odunpazarı’nın birimlerini gezdi

5 Nisan 2022 Salı

Odunpazarı Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde görev yapan mahalle muhtarları için belediye birim tesislerine gezi düzenledi. 4 grupta gerçekleşen gezide muhtarlar, birim tesislerini gezerek, burada yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi sahibi oldu. Birimleri gezen muhtarlar, “Başkan 7’den 70’e herkese hizmet veriyoruz diyordu, bunun ne demek olduğunu gezerek gördük. Kreşlerle, gençlik merkezi ve Koca Çınar Yaşam Merkezi ile bunun gerçekten başarıldığına tanık olduk” dedi. 

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Odunpazarı bölgesinde görev yapan merkez ve kırsal mahalle muhtarları için belediyenin birim tesislerine gezi düzenledi. 4 grupta gerçekleşen gezide muhtarlar, Halk Market, Nalan Kaya Oyunpazarı Gündüz Bakımevi ve Kreşi, Aşevi, Adalar Ceren Özdemir Gençlik Merkezi, Koca Çınar Yaşam Merkezi, Solucan Gübresi Üretim Tesisi, Sağlık Çalışanlarına Saygı Parkı, Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi, Geçici Hayvan Bakımevi ve Güneş Enerji Santralini (GES) ziyaret etti. Tesisleri gezen muhtarlara belediye yetkilileri, birimler ve gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Odunpazarı Belediyesinin hizmetlerini yakından gören muhtarlar, belediye çalışmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi oldu. 

BAŞKAN KURT’A MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi, Aşevi ve Halk Marketten oldukça etkilendiklerini belirten muhtarlar, Odunpazarı Belediyesinin bu kadar bu kadar fazla sayıda nitelikli proje ile çalışmalar yapmasından çok etkilendiklerini dile getirerek Başkan Kurt’a teşekkür etti. Muhtarlar, “Başkan 7’den 70’e herkese hizmet veriyoruz diyordu, bunun ne demek olduğunu gezerek gördük. Kreşlerle, gençlik merkezi ve Koca Çınar Yaşam Merkezi ile bunun gerçekten başarıldığına tanık olduk. Odunpazarı’nda gerçekleştirdiği çalışmalar için Başkan Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi.  

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.