Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KAZIM KURT ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Kazım Kurt ziyaretlerini sürdürüyor

21 Mart 2024 Perşembe

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına devam eden Odunpazarı Belediye Başkanı ve Adayı Kazım Kurt, meslek odalarını ziyaret etmeyi sürdürüyor. Daha önce TMMOB’a bağlı odaları ziyaret eden Başkan Kurt, ziyaretlerine Eskişehir Barosu, Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası ile 9. Bölge Eskişehir Eczacı Odasıyla devam etti. 

Başkan Kurt’un ilk adresi Eskişehir Barosu oldu. Baro Başkanı Mustafa Elagöz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Kurt daha sonra Eskişehir Şoförler ve Otomobilciler Odası’na gitti. Başkan Kurt, burada Oda Başkanı Kadir Ağır ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu. Başkan Kurt’un son adresi Eskişehir Eczacı Odası oldu. Başkan Kurt, burada Oda Başkanı Mustafa Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.

31 MART YEREL SEÇİMLERİ İKTİDARI UYARMAK İÇİN ÖNEMLİ BİR FIRSAT

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Kurt, meslek odaları başkanları ve yönetim kurulu üyelerine ev sahiplikleri ve ilgileri için teşekkür etti. Yeni dönemde Odunpazarı Belediyesi’nde katılımcı yönetim anlayışını daha da geliştireceklerini kaydeden Başkan Kurt, bu konuda oda başkanları, yönetim kurulu ve üyelerinden destek istedi. Türkiye’nin hukuki ve ekonomik olarak iyi yönetilemediğini kaydeden Başkan Kurt, 31 Mart Yerel Seçimlerinin iktidarı uyarmak için önemli bir fırsat olduğunu söyledi. Başkan Kurt, Odunpazarı’nda kendisi, Tepebaşı’nda Ahmet Ataç, Büyükşehir’de de Ayşe Ünlüce için oda başkanları yönetim kurulu ve üyelerinden destek istedi. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.