Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KAZIM KURT’UN MAKAMI ÇOCUKLARA EMANET

Kazım Kurt’un makamı çocuklara emanet

24 Nisan 2022 Pazar

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt makamını, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Vali Sami Sönmez İlkokulu üçüncü sınıf öğrencisi Hatice Zehra Erkol’a bıraktı.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Hatice Zehra Erkol’u kapıda karşıladı. Başkan Kurt, minik öğrenci ile bir süre sohbet ettikten sonra makamını Hatice Zehra Erkol’a devrederek, Odunpazarı Belediyesi’nin kendisine emanet olduğunu söyledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Başkanlık makamına oturan Hatice Zehra Erkol, her mahalleye diğer çocukların kendilerini geliştirebileceği kurslar açılması talimatı verdi. 

Makam devrinde konuşan Başkan Kurt, “Dünyada çocukların bayramı olan tek ülke biziz. Bunun kıymetini, önemini bilmemiz lazım. Türkiye Cumhuriyeti'ni çocuklarımıza ve gençlerimize emanet eden Büyük Önder Atatürk'ün sizlere verdiği değerin bilincinde olmalıyız. Atatürk’ün yolundan ayrılmadan, ülkemize yararlı yurttaşlar olmamız lazım. Bu en önemli görevinizdir. Odunpazarı Belediyesi olarak, bu konu da gerekli olan tüm desteği sağlayacağız. Bu bizim en önemli görevimiz. Biz kadınları ve çocukları mutlu bir Odunpazarı için çalışıyoruz.” dedi.  

 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.