Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KAZIM KURT TMMOB’A BAĞLI ODALARI ZİYARET ETTİ

Kazım Kurt TMMOB’a bağlı odaları ziyaret etti

20 Mart 2024 Çarşamba

Odunpazarı Belediye Başkanı ve Adayı Kazım Kurt, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı olan odaları ziyaret etti. Oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Kurt, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerin önemine dikkat çekerek destek istedi. 

Başkan Kurt’un ilk adresi Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi oldu. Başkan Kurt burada Şube Başkanı Nezihe Hanecioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’nin ardından Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’ne giden Başkan Kurt burada Şube Başkanı Ahmet Şakar ve yönetim kurulu üyeleriyle buluştu. Başkan Kurt’un bir sonraki adresi ise İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi oldu. Başkan Kurt, burada Şube Başkanı Orkun Kılıç, yönetim kurulu üyeleri ve TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri Yahya Kaya ile bir araya geldi. Ardından Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi’ne giden Başkan Kurt, burada Şube Başkanı Sibel Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile buluştu. Başkan Kurt’un son adresi ise Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi oldu. Başkan Kurt, burada Şube Başkanı Celal Erayık ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. 

YENİ DÖNEMDE KATILIMCILIĞI DAHA DA GELİŞTİRECEĞİZ

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, şube başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Kurt, şube başkanları ve yönetim kurulu üyelerine ev sahiplikleri ve ilgileri için teşekkür etti. Yeni dönemde Odunpazarı Belediyesi’nde katılımcı yönetim anlayışını daha da geliştireceklerini kaydeden Başkan Kurt, bu konuda şube başkanları ve yönetim kurulu üyelerinden destek istedi. Türkiye’nin iyi yönetilemediğini vurgulayan Başkan Kurt, 31 Mart Yerel Seçimlerinin iktidarı uyarmak adına önemli olduğunu kaydetti. Başkan Kurt, Odunpazarı’nda kendisi, Tepebaşı’nda Ahmet Ataç, Büyükşehir’de de Ayşe Ünlüce için şube başkanları yönetim kurulu ve üyelerinden destek istedi. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.