Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KAZIM KURT: “HALKIN OLAN BU MERKEZLERE SAHİP ÇIKIN”

Kazım Kurt: “Halkın olan bu merkezlere sahip çıkın”

8 Temmuz 2024 Pazartesi

Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezleri ve Seramik Park Kursiyerleri, Adalar’da Yıl Sonu Sergisi açtı. Kursiyerler tarafından yıl boyunca yapılan el emeği göz nuru eserlerin satışının da yapıldığı sergi, 3 gün boyunca Eskişehirlilerle buluştu. Sergiyi gezen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Bütün öğretmenlerimize, bütün çalışanlarımıza ve bize güvenip bu kurslara katılan bütün kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Halk merkezleri halkındır. Gelin birlikte çalışalım, Odunpazarı’nı birlikte yönetelim” dedi.

Odunpazarı Belediyesi’nin 18 Halk Merkezinde ve Seramik Parkta yer alan atölyelerinde bir yıl içinde kursiyerler tarafından üretilen eserler, Adalar’da açılan ‘Yıl Sonu Sergisi’ ile vatandaşların beğenisine sunuldu. 3 gün boyunca Adalarda yer alan sergide kursiyerler tarafından yıl boyunca yapılan el emeği göz nuru eserlerin satışı da yapıldı. 

“HALK MERKEZLERİ HALKINDIR”

Vatandaşlardan tam not alan sergi alanını gezen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, stantları tek tek ziyaret etti. Stantlarda bulunan eserlerle ilgili bilgi alan Başkan Kurt, sergiyi gezen vatandaşlarla ile de bir araya gelerek sohbet etti. Atölyelerin eğitmenlerine, katılımcılarına ve halk merkezi emekçilerine teşekkür eden Başkan Kurt, 17 mahallede 18 halk merkezi olduğunu vurguladı. Halk merkezlerini halkın eğitim ihtiyacını karşılamak için açtıklarını belirten Başkan Kurt, “Bütün öğretmenlerimize, bütün çalışanlarımıza ve bize güvenip bu kurslara katılan bütün kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Önemli olan bu eserlerin sergilenebilmesi ve bunların sonucunda da yeni kursiyerlerin kurslarımıza katılabilmesi. Herkesi bekliyoruz. Halk merkezleri halkındır. Halkın olan bu merkezlere sahip çıkın. Gelin birlikte çalışalım, Odunpazarı’nı birlikte yönetelim. Kadınlar, çocuklar, Odunpazarı mutlu olsun” dedi.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.