Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

KAZIM KURT: “DAHA SAĞLIKLI GÜNLER VE GÜZEL BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE”

Kazım Kurt: “Daha sağlıklı günler ve güzel bayramlarda buluşmak üzere”

13 Mayıs 2021 Perşembe

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında bayramların insanlar arasındaki sevgi ve dostluğu pekiştirdiğini belirten Başkan Kurt, yaşanan zor günlerin sağlığın her şeyden önemli olduğunu bir kez daha hatırlattığını söyledi. Mesajında İsrail’in Mescid-i Aksa'daki saldırısına da değinen Başkan Kurt, İsrail’i kınadı. 

Başkan Kurt mesajında şu sözlere yer verdi: “Değerli hemşerilerim, hepinizin Ramazan Bayramı kutlu olsun. Sevginin, saygının, kardeşliğin ve barışın simgesi olan bayramlar, insanları birbirine daha çok yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygular etrafında birleştiren; aile ve dostluk bağlarını güçlendiren en özel günlerdendir. Ramazan Bayramı öncesinde İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıları yüreklerimizi dağladı. Bu hain saldırıları şiddetle kınıyorum. Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Uluslararası toplum bir an önce bu zulme karşı harekete geçmeli, Uluslararası Ceza Mahkemesi yaşanan bu hukuksuzluk karşısında görevini yapmalıdır.

Kıymetli hemşehrilerim, bu bayramda da ne yazık ki aile büyüklerimiz ve sevdiklerimiz ile bir araya gelemeyeceğiz. Lütfen, koronavirüs salgını ile ilgili bilim insanlarının uyarılarını dikkate alalım. Daha sağlıklı günler ve güzel bayramlarda buluşmak üzere… Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.”

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.