Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

GELECEK ATÖLYESİ ONLARCA ATÖLYE ÇALIŞMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Gelecek atölyesi onlarca atölye çalışmasına ev sahipliği yaptı

17 Haziran 2022 Cuma

Odunpazarı Belediyesi, katılımcı ve sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyor. Belediyeye ait birimleri demokratik kitle örgütlerinin kullanımına açan Odunpazarı Belediyesi, birbirinden farklı çalışmalara ev sahipliği yapıyor. 

Belediyenin demokratik kitle örgütlerinin kullanımına açtığı birimlerinden biri de Göztepe Mahallesindeki 75. Yıl Parkı içinde yer alan Gelecek Atölyesi. Anadolu Kaşifleri Gençlik ve Spor Kulübü, Eskişehir Barosu Türk Müziği Topluluğu ve Curcuna Tiyatro Ekibi, dönem içindeki çalışmalarında Gelecek Atölyesinden faydalanan kurum ve kuruluşların başında geldi.  Bu kurum ve kuruluşlar, oluşturdukları çeşitli çalışma grupları ile Gelecek Atölyesi’nde hem eğitici hem de eğlenceli bir dönemi geride bıraktı. 

Curcuna tiyatro ekibi “At” ve “Anton Çehov’dan Öyküler” isimli tiyatro oyunlarının prova ve hazırlık aşamalarını Gelecek Atölyesi’nde tamamlayarak, tiyatro oyunlarını yıl sonu gösterisi olarak seyirciyle buluşturdu. Anadolu Kaşifleri Gençlik ve Spor kulübü doğada hayatta kalma becerilerini eğitimlerle pekiştirdi. Eskişehir Barosu Türk Müziği Topluluğu ise atölyede gerçekleştirdikleri provalar ile birçok müzik eserine can verdi. Atölye çalışmaları ise üniversite öğrencileri ve demokratik kitle örgütleri tarafından yoğun ilgi gördü. 

Odunpazarı Belediyesi’nin birimlerinin demokratik kitle örgütleri ile işbirliği yapmaya devam edeceğini belirten yetkililer, kapılarının demokratik kitle örgütlerine her zaman açık olduğunu söyledi. 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.