Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

EMEK ŞİİR ÖDÜL TÖRENİ CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK

Emek Şiir Ödül Töreni Cumartesi günü yapılacak

1 Aralık 2022 Perşembe

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ile SES Eskişehir Şubesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Emek Şiir Ödülü’nün ödül töreni, 3 Aralık Cumartesi günü yapılacak. Hamamyolu Açık Hava Kütüphanesi’nde gerçekleşecek olan ödül töreni 17.30’da başlayacak. 

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ile SES Eskişehir Şubesi tarafından sağlık emekçileri adına düzenlenen Emek Şiir Ödülü’nün bu yıl ikincisi gerçekleştirildi. SES Eskişehir Şubesi Eş Başkanı Birtürk Özkavak, Emel İrtem, Betül Dünder, Betül Tarıman, Ömer Asaf Tosun, Rahmi Emeç ve Eylem Lodos’un seçici kurulunda yer aldığı şiir ödülüne ‘Direnenler’ adlı dosya ile Ali Ulaş Akalın değer görüldü. Emek Şiir Ödülü’nün ödül töreni, 3 Aralık Cumartesi günü yapılacak. Hamamyolu Açık Hava Kütüphanesi’nde gerçekleşecek olan ödül töreni, 17.30’da başlayacak. 

Konula ilgili açıklama yapan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ödül törenine sağlık emekçileri ile beraber tüm Eskişehirlilerin davetli olduğunu söyledi. Ödüle değer görülen Ali Ulaş Akalın’ı tebrik eden Başkan Kurt, Emek Şiir Ödülü’nün seçici kuruluna ve ödüle katılanlara teşekkür etti.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.