Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

CEREN ÖZDEMİR GENÇLİK MERKEZİ’NDE BAHAR DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLADI

Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde bahar dönemi kayıtları başladı

16 Mart 2023 Perşembe

Açıldığı günden itibaren farklı kişiliklere ve kültürlere sahip olan gençlerin ortak noktada buluşmasını sağlayan Odunpazarı Belediyesi Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi, "Gençlere değer veriyor, gençlerle yükseliyoruz” sloganıyla çalışmalarına devam ediyor. Şehrin tam merkezindeki konumu ile gençlere hizmet veren Odunpazarı Belediyesi Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezinde, 2023 yılı bahar dönemi atölye kayıtları başladı. 

Diksiyon, Ses eğitimi, Fotoğrafçılık, Yoga, Metin ve Senaryo Yazarlığı, Temel Oyunculuk, Kısa Film, İngilizce Speaking Club, İngilizce (A1, A2) ve Tango atölyelerinin yer aldığı Ceren Özdemir Gençlik Merkezinde bahar dönemi kayıtları başladı. 18-35 yaş sınırının bulunduğu atölyeler için son gün 22 Mart 2023 Çarşamba. Ücretsiz olan atölyelerde kontenjan sınırı bulunuyor. 


CEREN ÖZDEMİR GENÇLİK MERKEZİ SİZİ BEKLİYOR

İstiklal Mahallesi Başarılı Sokak’ta bulunan Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezinde kütüphaneden, dersliğe, dans ve tiyatro odasına kadar birçok alan bulunuyor. Tüm gençlerin kullanımına açık olan 5 katlı Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde dört derslik, dans ve tiyatro salonu, dinlenme salonu ve bir de Önder Baloğlu Kütüphanesi bulunuyor. Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi, hafta içi 09.00 - 21.00, Cumartesi günü 10.00-21.00, Pazar günü ise 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Atölyeler ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, mesai saatleri içinde 0 (222) 500 00 19 numaralı telefonu arayarak, bilgi alabilir. 

 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.