Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKANLAR ODUNPAZARI’NDA BULUŞTU

Başkanlar Odunpazarı’nda buluştu

21 Eylül 2023 Perşembe

Merkez ve kırsal ilçe belediye başkanları, Odunpazarı Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ‘Belediye Başkanları Buluşması’nda bir araya geldi.

Eskişehir’in merkez ve kırsal ilçe belediye başkanlarını bir araya getiren “Belediye Başkanları Buluşması” Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Mihalıççık ilçesinden sonra beşincisi Odunpazarı’nda gerçekleştirilen buluşmaya, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve  Mihalıççık  Belediye Başkanı Haydar Çorum katıldı.

Buluşma, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un belediye başkanlarını makamında konuk etmesiyle başladı. Makamda gerçekleşen ziyaretin ardından belediye başkanları, Odunpazarı Belediyesi’nin Vadişehir Mahallesi’nde hizmete sunduğu Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi’ne geçti. 135 yatak kapasiteli Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi’ni gezen belediye başkanları, burada konaklayan Yaşlı Bakımevi misafirleri ile bir araya geldi. Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi, belediye başkanlarından tam not aldı. Ardından da Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı’nda çalışmaları devam eden ve hayata geçirdikleri projelerle ilgili belediye başkanlarına bilgi verdi. 

Eskişehirlilere en iyi hizmeti verebilmek için bilgi alışverişinde bulunan başkanlar, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. Buluşma çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.