Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT’TAN ODUNPAZARI’NA BİR KREŞ DAHA

Başkan Kurt’tan Odunpazarı’na bir kreş daha

4 Mayıs 2022 Çarşamba

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vatandaşlara verdiği kreş sözünü yerine getirmeye devam ediyor. Başkan Kurt, Gökmeydan Mahallesinde bulunan ve mülkiyeti Odunpazarı Belediyesi’ne ait ek hizmet binasının bir bölümünü tam zamanlı kreş yaptı. İçinde oyunevinin de bulunduğu Hilal Bingöl Gündüz Bakımevi ve Kreşinin açılışı, 9 Mayıs Pazartesi günü saat 14.00’de yapılacak. Kreşler ve oyunevleri ile ilgili konuşan Başkan Kurt, “Her mahalleye 1 kreş sözümüzün arkasındayız. Odunpazarı’nda kreş çalışmalarımız devam edecek” dedi. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vizyon projeleri arasında yer alan “kreş” sözünü yerine getirmeye devam ediyor. Bir taraftan Vadişehir Mahallesindeki engelli kreşi için çalışmalarına devam eden Başkan Kurt, diğer taraftan da yeni kreşlerinin açılışını gerçekleştiriyor. 

Başkan Kurt, Gökmeydan Mahallesinde bulunan ve mülkiyeti Odunpazarı Belediyesi’ne ait ek hizmet binasının bir bölümünü tam zamanlı kreş yaptı. Çetin Bingöl ile geçtiğimiz Ekim ayında imzalanan protokol ile, Hilal Bingöl Gündüz Bakımevi ve Kreşi adı verilen tam zamanlı kreş, Odunpazarı Belediyesi’nin 12’nci kreşi. İçinde oyunevinin de bulunduğu Hilal Bingöl Gündüz Bakımevi ve Kreşinin açılışı, 9 Mayıs Pazartesi günü saat 14.00’de yapılacak. 

Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesi No: 54’de bulunan Hilal Bingöl Gündüz Bakımevi ve Kreşinde tam zamanlı kreşin eğitimleri yeni eğitim öğretim döneminde başlayacak. Kreş içinde yer alan ve kayıtları devam eden oyunevi ise faaliyete geçti.

KREŞ SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

Hilal Bingöl Gündüz Bakımevi ve Kreşi ile ilgili konuşan Başkan Kurt, destekleri için Çetin Bingöl’e teşekkür etti. Başkan Kurt, “İçinde oyunevi de bulunan bu kreş Gökmeydanı Mahallesinde yaşayan kadınlara ve çocuklara hayırlı olsun. Biz, sözümüzün arkasındayız. Her mahallede 1 kreş yapma sözümüzü gerçekleştiriyoruz. Kreş çalışmalarımız devam edecek” dedi. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.