Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT’TAN NEBİ HATİPOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Başkan Kurt’tan Nebi Hatipoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

8 Aralık 2021 Çarşamba

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, iş insanı Nebi Hatipoğlu’nu ziyaret etti. ihracat rekortmeni olan Hatipoğlu’nu tebrik eden Başkan Kurt, Hatipoğlu’na başarılarının devamını diledi. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, bir süredir siyasi parti, dernek, sendika ve kitle örgütleri ile bir araya geliyor. Ziyaretlerine iş insanları ile devam eden Başkan Kurt, son olarak ihracat rekortmeni Nebi Hatipoğlu’nu ziyaret etti. Europen’in İmişehir 1. Gelişim Bölgesi’nde bulunan fabrikasında buluşan ikili, bir süre sohbet etti. 

Döviz kurundaki yükselme, ekonomik kriz ve sosyal belediyeciliğin konuşulduğu ziyarette Başkan Kurt, Eskişehir’de istihdama ve milli gelire ihtiyaç olduğunu vurguladı. Hatipoğlu’na Eskişehir’de istihdam yarattığı için teşekkür eden Başkan Kurt, “Nebi Hatipoğlu, ihracat rekortmeni oldu. Hem İmişehir 1. Gelişim Bölgesi’ne açılan yeni fabrikası hem de ihracat rekortmenliği için hayırlı olsuna geldik. Ben kendisini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Başkan Kurt’un yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Hatipoğlu, ziyareti için Başkan Kurt’a teşekkür etti. İmişehir 1. Gelişme Bölgesi’ne taşınan ilk fabrika olduklarını söyleyen Hatipoğlu, Eskişehir için çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.