Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT’TAN EMEK MAHALLESİ’NDE PAZAR ZİYARETİ

Başkan Kurt’tan Emek Mahallesi’nde pazar ziyareti

31 Ocak 2024 Çarşamba

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Mahallesi’nde bulunan pazar yerini gezdi. Pazar esnafıyla, vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt, pazar yerinde bulunan Nar Tanem Oyun Evi’ne de giderek çocukları ziyaret etti. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Emek Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarını gezen Başkan Kurt, tezgâh açan esnafı tek tek ziyaret ederek pazarcı esnafının halini hatırını sordu, istek, şikâyet ve önerilerini dinledi, işlerinde kolaylıklar ve bol kazançlar diledi. 

VATANDAŞLAR PAHALILIKTAN ŞİKÂYETÇİ

Alışveriş yapan Emek Mahallesi sakinleriyle de sohbet eden Başkan Kurt, dertlerini dinledi, semtleriyle ilgili talep ve önerilerini aldı. Emek pazar yerinde de vatandaşlar pahalılıktan ve alım gücünün düşmesinden şikâyetçi oldu. Vatandaşları uzun uzun dinleyen Başkan Kurt’a yoğun bir ilgi vardı. Vatandaşların ve pazar esnafının sıcak ilgisiyle karşılaşan Başkan Kurt, “Emek Mahallesi’nde kurulan Salı Pazarı’nda pazar esnafımızla çay içtik, sohbet ettik, hayırlı işler diledik. Hemşehrilerimizin hallerini hatırlarını sorduk. Gezdiğimiz, sohbet ettiğimiz her pazarda esnaf da vatandaş da pahalılıktan şikâyetçi oluyor. Etiket fiyatları cep yakıyor. Alım gücümüz her gün biraz daha düşüyor. Ülkemizde derin bir ekonomik kriz yaşanıyor. İşçiler, emekçiler, emekliler kısacası toplumun tüm kesimi yoksullukla mücadele ediyor. Bu böyle gitmez demek için 31 Mart Yerel Seçimleri çok önemli. Biz, Odunpazarı’nda hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha ileriye gideceğiz. Hemşehrilerime samimiyetleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum” dedi. 

Başkan Kurt, pazar yerini gezerken Yeniden Refah Partisi Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Dinç Biçer ile karşılaştı. Biçer ile bir süre sohbet eden Başkan Kurt, Biçer’e seçim çalışmalarında başarılar diledi. Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar, Başkan Kurt’a Odunpazarı’na yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. 

Başkan Kurt, pazar yeri yakınında bulunan kahvehanelere de giderek, vatandaşlarla sohbet etti.  

KADINLARDAN BAŞKAN KURT’A NAR TANEM TEŞEKKÜRÜ

Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin semt pazarına giden annelerin pazar alışverişini yaparken çocuklarının oyun oynayarak keyifli zaman geçirmeleri için açtığı Nar Tanem Oyun Evi’ne gitti. Başkan Kurt, Nar Tanem Oyun Evi’nde oyunlar oynarken eğitmenler eşliğinde çeşitli etkinlikler yapan çocuklara eşlik etti. Çocuklar da kendileri ile sohbet edip oyunlar oynayan Başkan Kurt’a büyük ilgi gösterdi. Çocuklarını Nar Tanem Oyun Evi’ne bırakan anneler, kadınlar ve çocuklar için yaptığı çalışmalar nedeniyle Başkan Kurt’a teşekkür etti. Nar Tanem Oyun Evi sayesinde daha rahat alışveriş yaptıklarını kaydeden anneler, çocuklarını güven içinde Nar Tanem Oyun Evi’ne bırakabildiklerini belirtti.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.