Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT’TAN DEVAM EDEN VİZYON PROJELERİ’NE ZİYARET

Başkan Kurt’tan devam eden Vizyon Projeleri’ne ziyaret

11 Nisan 2023 Salı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ‘Vizyon Projeler’ içinde yer alan Odunpazarı Belediyesi Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi, Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi ile Yenikent Kapalı Pazar Yeri ve Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu. 

Sık sık çalışmaları yerinde incelemek için denetimler gerçekleştiren Başkan Kurt, yetkililerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.  Başkan Kurt, incelemeler kapsamında ilk olarak Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezine gitti. Yapılan çalışmaları yakından inceleyen Başkan Kurt daha sonra Yaşlı Bakım Merkezi’nin hemen yanında bulunan Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi’ni inceledi. Başkan Kurt hem Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi hem de Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nin yakın zamanda hizmete gireceğini belirtti. 

 Yenikent’te inşaatı devam eden Kapalı Pazar Yeri ve Kültür Merkezi’ne de giden Başkan Kurt, yetkililerden Yenikent Kapalı Pazar Yeri ve Kültür Merkezi ile ilgili bilgi aldı.  Başkan Kurt, Yenikent Kapalı Pazar yeri ve Kültür Merkezi’nin Yenikent, Yıldıztepe, Gültepe, Büyükdere ve Çankaya mahalleleri olmak üzere yaklaşık 80 bin kişiye hitap eden bir merkez haline geleceğini ifade etti. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.