Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT’TAN BÜYÜKDERE’YE PAZAR ZİYARETİ

Başkan Kurt’tan Büyükdere’ye pazar ziyareti

19 Mart 2024 Salı

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Büyükdere’de kurulan Pazartesi Pazarı'nı gezdi. Pazar esnafıyla, vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt’a büyük bir ilgi vardı.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Büyükdere Mahallesinde kurulan pazarı gezen Başkan Kurt, tezgâh açan esnafı tek tek ziyaret ederek pazarcı esnafının halini hatırını sordu, istek, şikâyet ve önerilerini dinledi, işlerinde kolaylıklar ve bol kazançlar diledi. 

Alışveriş yapan ilçe sakinleriyle de sohbet eden Başkan Kurt, dertlerini dinledi, semtleriyle ilgili talep ve önerilerini aldı. Vatandaşları uzun uzun dinleyen Başkan Kurt’a yoğun bir ilgi vardı. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Başkan Kurt, “Büyükdere Pazarı’nda hemşehrilerimizle sohbet ettik, pazar esnafımıza hayırlı işler diledik. İlgileri ve sevgileri için teşekkür ediyorum. Geleceğe her zaman umutla bakan, güzel şehrimizin güzel insanlarına, güler yüzlü hemşehrilerime samimiyetleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum. Odunpazarı için hep birlikte daha ileriye. Odunpazarı birlikte güzel” dedi.

Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar, Başkan Kurt’a Odunpazarı’na yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.