Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT SUNUCULUK ATÖLYESİ KURSİYERLERİ VE GÖKMEYDAN MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

Başkan Kurt Sunuculuk Atölyesi kursiyerleri ve Gökmeydan Mahallesi sakinleri ile buluştu

2 Şubat 2024 Cuma

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi Sunuculuk Atölyesi üyeleri ve Gökmeydan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Atölye üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Kurt, atölye üyeleri ve Gökmeydanlılar’dan yerel seçimlerde destek istedi. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Kurt, son olarak eğitmenliğini Serpil Vurucu’nun yaptığı Odunpazarı Belediyesi Sunuculuk Atölyesi üyeleri ve Gökmeydan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Buluşmada doğum günü olan Gökmeydan Mahallesi sakinlerinden Feride Aktaş’ın da doğum günü kutlandı. Aktaş’ın doğum gününü kutlayan Başkan Kurt, Aktaş’a ailesi ve sevdikleriyle mutlu, sağlıklı bir ömür diledi. Sunuculuk Atölyesi üyeleri bu buluşma için özel bir program hazırlamıştı. Sunucu adaylarından Naciye Ulusoy’un sunduğu programda, atölye üyeleri Başkan Kurt’a kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. Atölye üyeleri Başkan Kurt’a “Daha nice hatırlı 40 yıllarımız olsun” diyerek Atatürk desenli kahve fincanı hediye etti. Sunuculuk Atölyesi üyeleri ve mahalle sakinleri ile uzun uzun sohbet eden Başkan Kurt, taleplerini dinleyerek, notlar aldı. 

OKULLARDA VERİLMESİ GEREKEN DERSLERİ BİZ VERİYORUZ

Sunuculuk Atölyesi’nin çalışmalarından çok memnun olduğunu söyleyen Başkan Kurt, atölye üyelerine başarılar diledi. Aslında okullarda verilmesi gereken eğitimleri sosyal ve halkçı belediyecilik gereği kendilerinin verdiğine dikkat çeken Başkan Kurt, “Sunuculuk Atölyesi ile daha önce hiçbir okul ya da belediyede yapılmayanı yaptık. Sadece diksiyon eğitimi almıyor arkadaşlarımız. Nefes terapisinden, jest ve mimik kullanımına kadar birçok alanda eğitim alıyorlar. Çok da başarılı oldular. Atölyede eğitim alıp, para kazanmaya başlayan arkadaşlarımız var. Bu beni çok mutlu ediyor. Hepsine başarılar diliyorum” dedi. 

İKTİDARA DUR DEMEK İÇİN YEREL SEÇİMLER ÇOK ÖNEMLİ

31 Mart’ta gerçekleşecek Yerel Seçimlere de değinen Başkan Kurt, atölye üyelerinden ve Gökmeydanlılar’dan destek istedi. 31 Mart Yerel Seçimlerinin önemine dikkat çeken Başkan Kurt, “İktidarın yaptıklarına dur demek, onlara yanlış yapıyorsunuz demek için bu seçimler çok önemli. Mevcut belediyelerimize yeni belediyeler eklememiz gerekiyor. Bu nedenle Cumhuriyet Halk Partisi’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Odunpazarı’nda ben Kazım Kurt ve Tepebaşı’nda da Ahmet Ataç’ın yanı sıra diğer ilçe belediyelerimizde de seçimi kazanmamız gerekiyor. Bu da sizlerin oylarınızla olacak” diye konuştu.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.