Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT ODUNPAZARI’NI ADIM ADIM GEZİYOR

Başkan Kurt Odunpazarı’nı adım adım geziyor

10 Haziran 2022 Cuma

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen alan çalışmaları ile Odunpazarı’nda bulunan mahalleleri adım adım geziyor.  Son olarak Yenidoğan, Huzur ve Erenköy Mahallelerine giden Başkan Kurt, mahalle sakinleri ve esnafının derdini, taleplerini dinledi; girdiği bakkal, manav ve kasaptan da fiyatlar hakkında bilgi aldı. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Yenidoğan, Huzur ve Erenköy Mahallesi Alan Çalışmasına katıldı. CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, ilçe yöneticileri ve parti üyelerinin de katıldığı alan çalışmasında, Başkan Kurt ve Çınar, Yenidoğan, Huzur ve Erenköy Mahallesini gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Rahmi Çınar ile birlikte Yenidoğan, Huzur ve Erenköy Mahallesinde bulunan market, manav, kasap, kahvehane, restoran ve işyerlerini gezen Başkan Kurt, esnafın derdini ve çözüm önerilerini dinleyerek notlar aldı. Başkan Kurt ve Çınar gittikleri mahallelerde kiminle konuşursa konuşsun esnafın da mahallelinin de ortak sorunu; ekonomik kriz, hayat pahalılığı, gıda fiyatlarının yüksekliği ve işsizlik.

BU ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Odunpazarı’nı adım adım gezdiklerini kaydeden Başkan Kurt, “Yenidoğan, Huzur ve Erenköy mahallelerimizde esnafımızı ziyaret ettik, hayırlı işler diledik. Hemşehrilerimizin derdini sıkıntısını dinledik. Değerli hemşehrilerime samimiyetleri için teşekkür ediyorum. Son zamanlarda sıklıkla dile getirdiğimiz gibi herkesin derdi ortak. Hayat pahalılığı, ekonomik koşullar. Bu zor günleri birlikte aşacağız” dedi.
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.