Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT KADIN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Başkan Kurt kadın muhtarlarla bir araya geldi

8 Mart 2021 Pazartesi

Odunpazarı Bölgesi’nde görev yapan kadın muhtarlar, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Muhtarlar, Odunpazarı Belediyesi’nin kadınlar için yaptığı çalışmalardan dolayı ve kendilerine verdiği destek için Başkan Kurt’a teşekkür etti. Başkan Kurt da ‘Kadınları ve çocukları mutlu bir Odunpazarı’ için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Odunpazarı Bölgesi’nde görev yapan kadın muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete; Ihlamurkent Mahalle Muhtarı Birsen Canbaz, Emek Mahalle Muhtarı Sibel Akıl, Cunudiye Mahalle Muhtarı Sevil Ata, Vişnelik Mahalle Muhtarı Meriç Güney, Yenikent Mahalle Muhtarı Nezahat Nazik ve Lütfiye Mahalle Muhtarı Nurcan Yıldırım katıldı. 

Kadın muhtarlarla bir süre sohbet eden Başkan Kurt, muhtarların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayarak, onlara çiçek takdim etti. Odunpazarı Belediyesi olarak ‘Kadınları ve çocukları mutlu bir Odunpazarı’ için çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Kurt, kadınların şiddete uğramadığı, öldürülmediği, yok sayılmadığı bir Türkiye için mücadelelerini sürdüreceklerini belirtti. 

Odunpazarı Belediyesi’nde kadınlar için hayata geçirdikleri çalışmalar nedeniyle Başkan Kurt’a teşekkür eden kadın muhtarlar, Başkan Kurt’un her zaman kendilerine destek verdiğini kaydetti. Kadın muhtarlar, “Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt, Odunpazarı’nda yaşayan kadınlara her zaman destek oldu. Kadınların kendi ayakları üstünde durması, ekonomik olarak daha rahat etmesi için çok sayıda proje gerçekleştirdi. Bize de her zaman destek verdi. Kadınlar için yaptığı çalışmalar ve bize verdiği destek için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.