Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT, ÇİFTELER’DE İFTAR SOFRASINDA VATANDAŞLA BULUŞTU

Başkan Kurt, Çifteler’de iftar sofrasında vatandaşla buluştu

13 Nisan 2023 Perşembe

Odunpazarı Belediyesi iftar programlarına devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi, gerçekleştirdiği iftar programları kapsamında son olarak Çifteler ilçesinde iftar programı düzenledi. 

Çifteler ilçesinde düzenlenen iftar programına Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel, CHP Çifteler İlçe Başkanı Şükrü Keser, CHP Milletvekili Adayları, Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, İbrahim Arslan, Abdülkadir Adar, İpek Çelik ve çok sayıda Çiftelerli vatandaş katıldı.

Gerçekleştirilen iftar programında CHP İl Başkanı Recep Taşel, CHP Çifteler İlçe Başkanı Şükrü Keser, CHP Milletvekili Adayları, Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, İbrahim Arslan, Abdülkadir Adar, İpek Çelik gerçekleştirilen iftar programı için Başkan Kurt’a teşekkür etti.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise “Allah oruçlarınızı kabul etsin. Hepinize afiyet olsun. Çifteler ilçemize milletvekili adaylarımızla sizleri tanıştırmak ve soframızı paylaşmak için geldik. Ülkemizde yaşanan felaketlerin sona ermesini ve güzel günlerin bir an önce gelmesini diliyorum ve hepinize saygılar sunuyorum” dedi.  

Başkan Kurt iftar programının ardından vatandaşlarla tek tek sohbet etti. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.