Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

BAŞKAN KURT ALPU’DA

Başkan Kurt Alpu’da

22 Ocak 2023 Pazar

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, seçim çalışmalarına Alpu’da devam etti. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alpu İlçe Başkanlığını, Alpu Belediyesi’ni ziyaret etti, ardından da Alpu’yu gezerek esnafın derdini dinledi. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçim çalışmaları için Alpu’ya gitti. Alpu’yu ziyaret eden Başkan Kurt, burada partililerle, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Kurt’a Alpu ziyaretinde; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel ile Odunpazarı Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri eşlik etti.  

Başkan Kurt’un Alpu’da ilk adresi CHP Alpu İlçe Başkanlığı oldu. Başkan Kurt burada partililerle bir araya geldi. Gerçekleşecek olan seçimlerin Türkiye için çok önemli olduğunu belirten Başkan Kurt, herkesin bu bilinçle çalışması gerektiğinin altını çizdi. Başkan Kurt’un bir sonraki adresi Alpu Belediyesi oldu. Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller’i makamında ziyaret eden Başkan Kurt, bir süre Güller ile sohbet etti. Alpu’da yaptıkları çalışmalar ile ilgili Başkan Kurt’a bilgi veren Güller, Odunpazarı Belediyesi’nin kendilerine verdiği destek için teşekkür etti. 

Başkan Kurt, Taşel ve Güller, partililerle birlikte Alpu Pazarını ziyaret etti. Burada pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kurt, esnafın ve vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Ardından da Alpu’da bulunan iş yerlerini, bakkal ve kahvehaneleri gezdi. Esnaf ve vatandaşla sohbet eden Başkan Kurt, burada da esnafın ve vatandaşların derdini, istek ve taleplerini dinledi. Başkan Kurt’un Alpu’daki son adresi Bozan Mahallesi oldu. Taşel, Güller ve partililerle birlikte Bozan’da bulunan sanayi bölgesini, bakkal, kasap ve kahvehaneleri gezen Başkan Kurt, burada da esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. 

Başkan Kurt, Alpu’da kiminle sohbet etse, esnafın da vatandaşın da tek derdi ekonomi oldu. Alım gücünün düştüğünü belirten Alpulular, temel gıda maddelerinden, sebze ve meyveye gelen zamlardan ve faturalardan şikâyetçi oldu. 

HALKIMIZ SANDIKTA GEREKENİ YAPMALI

Türkiye’nin 20 yıldır kötü yönetildiğini kaydeden Başkan Kurt, “Uzun süredir Eskişehir’de esnaf ve hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Eskişehir’de mahalle mahalle gezerek esnafımızı, hemşehrilerimizi dinledik. Şimdi ilçeleri ve kırsal mahallelerimizi gezerek, esnaf ve hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Herkesin derdi ortak. Ekonomik kriz, hayat pahalılığı ve yüksek faturalar. Esnafın, işçinin, emekçinin, çiftçinin, emeklinin hali ortada. Türkiye ekonomisi yönetilemiyor. Esnafımız, hemşehrilerimiz geçinemiyor. Artık bu kötü yönetime dur demek gerekiyor. Bunun da tek çözümü sandık. Artık halkımız sandıkta gerekeni yapmalı” dedi.

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.