Odunpazarı / Eskişehir Hava Durumu

ATATÜRK KUPASI U-13 FUTBOL TURNUVASI TAMAMLANDI

Atatürk Kupası U-13 Futbol Turnuvası tamamlandı

22 Mayıs 2022 Pazar

Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen “19 Mayıs Spor Şenliği”, Futbol Turnuvası ile devam etti. Eskişehirspor iş birliği ile gerçekleştirilen Atatürk Kupası U-13 Futbol Turnuvası, Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde düzenlendi. 

Eskişehirspor, Odunpazarı SK, Konyaspor, Ankaragücü, Bursaspor ve Gençlerbirliği U-13 takımlarının mücadele ettiği turnuvaya 150 sporcu katıldı. Turnuvanın başlangıç törenine katılan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, turnuvaya katılan sporcularla yakından ilgilendi. Sporculara başarılar dileyen Başkan Kurt, veli ve antrenörlere teşekkür etti. Ankaragücü’nü 1. Lige çıktığı için tebrik eden Başkan Kurt, “Spor kardeşlik demek. Bu hafta gençlik haftası. Atatürk’ün en büyük bayram diye gençlere emanet ettiği Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda yapmış olduğumuz turnuvalarla yaklaşık 15 gündür sporun içindeyiz. Hem salonlarda hem sahalarda gençlerle beraberiz. Bugün de futbolcu kardeşlerimizle birlikte olmak istedik. Hepinize başarılar diliyorum. Önemli olan katılmak. Galibiyet, işin ayrı tarafı. Siz centilmence mücadele etmeye devam edin; deneyim kazanın. Başarılar diliyorum” dedi.   

Turnuvanın açılış töreninin ardından maçlar başladı. Eskişehirspor, Odunpazarı SK, Konyaspor, Ankaragücü, Bursaspor ve Gençlerbirliği U-13 takımlarının kıyasıya mücadele ettiği turnuvada kazanan dostluk oldu. Turnuva sonunda kapanış töreni yapıldı. Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek’in de katıldığı törende, turnuvaya katılan takımlara hatıra kupası ve katılım belgesi takdim edildi. 
 

Mail gönderirken problem oldu. Daha sonra tekrar deneyin.
Lütfen, size gönderilen onay kodunu giriniz.
Lütfen en az bir bildirim türü seçin.
Bu bilgilerle kayıtlı bir e-bülten üyeliği mevcut, lütfen başka bir taneyle deneyin.
Lütfen gerekli bilgileri giriniz.
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İşleminiz başarıyla gerçekleşti, teşekkürler.
Onay kodunu yanlış girdiniz.